Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.809,-
Nee
1999
2024-02-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken ZG-JX-24 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1299 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.023 kg. Dit voertuig is al 828 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 31-10-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2024-02-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-04-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-04-29 |
| APK vervaldatum | 2024-10-31 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 1.710 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 1.710,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1390 |
| Periode | 1998-03-28 - 2000-08-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 125 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1998 | 77 | 1 | € 1.930,- | |
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 1999 | 46 | 0 | € 1.990,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| TL-VN-54 | 2021-02-08 | |||
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| TG-LT-05 | 2023-08-11 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| 86DFBT | 2021-01-21 | |||
| XL-ZP-51 | 2020-11-03 | |||
| XP-HD-94 | 2021-03-09 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| TSNS88 | 2020-08-29 | |||
| XH-VR-78 | 2023-08-30 | |||
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| XHNT52 | 2022-01-30 | |||
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| XD-HF-78 | 2022-09-10 | |||
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| TGTN67 | 2025-02-24 | |||
| TP-VG-64 | 2021-05-21 | |||
| TL-SX-95 | 2022-10-29 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| TTTD66 | 2020-09-11 | |||
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| TNGH93 | 2020-06-04 | |||
| XPRB24 | 2020-07-22 |