Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.125,-
Nee
1998
2020-02-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken TSNS88 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. Dankzij 1.023 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 2283 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 2172 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2020-02-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-07-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-07-10 |
| APK vervaldatum | 2020-06-12 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1323 |
| Periode | 1998-01-08 - 1999-05-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 55 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1998 | 77 | 1 | € 1.930,- | |
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 1999 | 46 | 0 | € 1.990,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XD-HF-78 | 2022-09-10 | |||
| XL-ZP-51 | 2020-11-03 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| TL-VN-54 | 2021-02-08 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| XH-VR-78 | 2023-08-30 | |||
| ZG-JX-24 | 2020-10-02 | |||
| SZNZ96 | 2022-07-27 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| TGTN67 | 2025-02-24 | |||
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| SZFT99 | 2021-03-06 | |||
| TP-VG-64 | 2021-05-21 | |||
| XHNT52 | 2022-01-30 | |||
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| TG-LT-05 | 2023-08-11 | |||
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| XP-HD-94 | 2021-03-09 | |||
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| TNGH93 | 2020-06-04 | |||
| TTTD66 | 2020-09-11 | |||
| TL-SX-95 | 2022-10-29 |