Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.037,-
Ja, 2026
1998
2022-01-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken XHNT52 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 60 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1299 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.023 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1575 dagen in bezit. De APK is geldig tot 29-01-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2022-01-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-11-25 |
| APK vervaldatum | 2023-01-29 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1390 |
| Periode | 1998-03-28 - 2000-08-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 125 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1998 | 77 | 1 | € 1.930,- | |
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 1999 | 46 | 0 | € 1.990,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| TP-VG-64 | 2021-05-21 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| TNGH93 | 2020-06-04 | |||
| 86DFBT | 2021-01-21 | |||
| TGTN67 | 2025-02-24 | |||
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| TTTD66 | 2020-09-11 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| XP-HD-94 | 2021-03-09 | |||
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| XL-ZP-51 | 2020-11-03 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| ZG-JX-24 | 2020-10-02 | |||
| TL-SX-95 | 2022-10-29 | |||
| TL-VN-54 | 2021-02-08 | |||
| XD-HF-78 | 2022-09-10 | |||
| TSNS88 | 2020-08-29 | |||
| XPRB24 | 2020-07-22 | |||
| TG-LT-05 | 2023-08-11 | |||
| XH-VR-78 | 2023-08-30 |