Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.759,-
Nee
1999
2024-07-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken XL-ZP-51 is op kenteken gezet in 1999. Deze auto rijdt op benzine. Met een massa van 1.023 kg is deze auto solide gebouwd. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 587 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-01-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-01-02 |
| APK vervaldatum | 2024-10-14 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1323 |
| Periode | 1998-01-08 - 1999-05-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 55 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1998 | 77 | 1 | € 1.930,- | |
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 1999 | 46 | 0 | € 1.990,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| TSNS88 | 2020-08-29 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| XD-HF-78 | 2022-09-10 | |||
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| TL-VN-54 | 2021-02-08 | |||
| ZG-JX-24 | 2020-10-02 | |||
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| TGTN67 | 2025-02-24 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| SZNZ96 | 2022-07-27 | |||
| SZFT99 | 2021-03-06 | |||
| XHNT52 | 2022-01-30 | |||
| TP-VG-64 | 2021-05-21 | |||
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| XH-VR-78 | 2023-08-30 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| TG-LT-05 | 2023-08-11 | |||
| XP-HD-94 | 2021-03-09 | |||
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| TNGH93 | 2020-06-04 | |||
| TTTD66 | 2020-09-11 | |||
| TL-SX-95 | 2022-10-29 |