Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken TP-VG-64 is op kenteken gezet in 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1299 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.023 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig moet over 1622 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Eerste registratie | 1998-06-27 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1998-06-27 |
| APK vervaldatum | 2021-12-14 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1390 |
| Periode | 1998-03-28 - 2000-08-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 125 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1998 | 77 | 1 | € 1.930,- | |
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 1999 | 46 | 0 | € 1.990,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| XHNT52 | 2022-01-30 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| TGTN67 | 2025-02-24 | |||
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| TNGH93 | 2020-06-04 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| TTTD66 | 2020-09-11 | |||
| 86DFBT | 2021-01-21 | |||
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| XL-ZP-51 | 2020-11-03 | |||
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| XP-HD-94 | 2021-03-09 | |||
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| XD-HF-78 | 2022-09-10 | |||
| ZG-JX-24 | 2020-10-02 | |||
| TSNS88 | 2020-08-29 | |||
| TL-VN-54 | 2021-02-08 | |||
| TL-SX-95 | 2022-10-29 | |||
| XPRB24 | 2020-07-22 | |||
| TG-LT-05 | 2023-08-11 | |||
| XH-VR-78 | 2023-08-30 |