Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.746,-
Nee
1998
2019-10-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken TGTN67 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. Dankzij 1.023 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2019 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-12-2019.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2019-10-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-04-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-04-24 |
| APK vervaldatum | 2019-12-05 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1323 |
| Periode | 1998-01-08 - 1999-05-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 55 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1998 | 77 | 1 | € 1.930,- | |
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 1999 | 46 | 0 | € 1.990,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| TP-VG-64 | 2021-05-21 | |||
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| SZNZ96 | 2022-07-27 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| XHNT52 | 2022-01-30 | |||
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| XL-ZP-51 | 2020-11-03 | |||
| TNGH93 | 2020-06-04 | |||
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| SZFT99 | 2021-03-06 | |||
| XD-HF-78 | 2022-09-10 | |||
| TTTD66 | 2020-09-11 | |||
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| TSNS88 | 2020-08-29 | |||
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| ZG-JX-24 | 2020-10-02 | |||
| TL-VN-54 | 2021-02-08 | |||
| XP-HD-94 | 2021-03-09 | |||
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| TL-SX-95 | 2022-10-29 | |||
| TG-LT-05 | 2023-08-11 | |||
| XH-VR-78 | 2023-08-30 |