Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.974,-
Ja, 2026
1998
2021-03-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken SZFT99 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.023 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1910 dagen in bezit. De APK is geldig tot 26-02-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2021-03-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-02-26 |
| APK vervaldatum | 2022-02-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1323 |
| Periode | 1998-01-08 - 1999-05-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 55 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1998 | 77 | 1 | € 1.930,- | |
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 1999 | 46 | 0 | € 1.990,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| XP-HD-94 | 2021-03-09 | |||
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| XHNT52 | 2022-01-30 | |||
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| TTTD66 | 2020-09-11 | |||
| ZG-JX-24 | 2020-10-02 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| TP-VG-64 | 2021-05-21 | |||
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| TL-SX-95 | 2022-10-29 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| TNGH93 | 2020-06-04 | |||
| TL-VN-54 | 2021-02-08 | |||
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| TGTN67 | 2025-02-24 | |||
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| XL-ZP-51 | 2020-11-03 | |||
| TG-LT-05 | 2023-08-11 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| XPRB24 | 2020-07-22 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| SZNZ96 | 2022-07-27 | |||
| TSNS88 | 2020-08-29 | |||
| XD-HF-78 | 2022-09-10 |