Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.061,-
Nee
1998
2024-03-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken TL-SX-95 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.023 kg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-04-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2024-03-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-06-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-06-04 |
| APK vervaldatum | 2024-04-18 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1390 |
| Periode | 1998-03-28 - 2000-08-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 125 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1998 | 77 | 1 | € 1.930,- | |
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 1999 | 46 | 0 | € 1.990,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XPRB24 | 2020-07-22 | |||
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| XP-HD-94 | 2021-03-09 | |||
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| TTTD66 | 2020-09-11 | |||
| 86DFBT | 2021-01-21 | |||
| XHNT52 | 2022-01-30 | |||
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| TNGH93 | 2020-06-04 | |||
| TG-LT-05 | 2023-08-11 | |||
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| ZG-JX-24 | 2020-10-02 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| TP-VG-64 | 2021-05-21 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| TL-VN-54 | 2021-02-08 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| TGTN67 | 2025-02-24 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| XL-ZP-51 | 2020-11-03 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| TSNS88 | 2020-08-29 | |||
| XD-HF-78 | 2022-09-10 | |||
| XH-VR-78 | 2023-08-30 |