Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.746,-
Ja, 2026
1998
2022-04-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken TGGL77 is op kenteken gezet in 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1299 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Met een massa van 1.023 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 1501 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1417 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2022-04-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-04-25 |
| APK vervaldatum | 2022-07-07 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1390 |
| Periode | 1998-03-28 - 2000-08-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 125 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1998 | 77 | 1 | € 1.930,- | |
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 1999 | 46 | 0 | € 1.990,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TNGH93 | 2020-06-04 | |||
| TTTD66 | 2020-09-11 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| XHNT52 | 2022-01-30 | |||
| TP-VG-64 | 2021-05-21 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| TL-SX-95 | 2022-10-29 | |||
| XPRB24 | 2020-07-22 | |||
| 86DFBT | 2021-01-21 | |||
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| TGTN67 | 2025-02-24 | |||
| XP-HD-94 | 2021-03-09 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| XL-ZP-51 | 2020-11-03 | |||
| ZG-JX-24 | 2020-10-02 | |||
| TL-VN-54 | 2021-02-08 | |||
| TG-LT-05 | 2023-08-11 | |||
| XD-HF-78 | 2022-09-10 | |||
| TSNS88 | 2020-08-29 |