Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.037,-
Nee
1998
2020-09-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken TTTD66 is op kenteken gezet in 1998. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.023 kg. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-02-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2020-09-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-07-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-07-31 |
| APK vervaldatum | 2021-02-25 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
25 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 894 |
| Periode | 1998-04-24 - 2000-04-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 32 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 15 | 0 | € 1.911,- | |
| 1998 | 16 | 0 | € 1.974,- | |
| 1998 | 15 | 0 | € 1.911,- | |
| 1999 | 14 | 0 | € 1.958,- | |
| 1999 | 14 | 0 | € 1.958,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 2.037,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 2.037,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| TNGH93 | 2020-06-04 | |||
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| XHNT52 | 2022-01-30 | |||
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| 86DFBT | 2021-01-21 | |||
| TP-VG-64 | 2021-05-21 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| XP-HD-94 | 2021-03-09 | |||
| TL-SX-95 | 2022-10-29 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| XPRB24 | 2020-07-22 | |||
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| TGTN67 | 2025-02-24 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| ZG-JX-24 | 2020-10-02 | |||
| XL-ZP-51 | 2020-11-03 | |||
| TL-VN-54 | 2021-02-08 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| XD-HF-78 | 2022-09-10 | |||
| TSNS88 | 2020-08-29 | |||
| XH-VR-78 | 2023-08-30 | |||
| TGGL77 | 2022-03-27 |