Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.061,-
Ja, 2026
1998
2021-08-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken TNGH93 is op kenteken gezet in 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 60 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1299 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.1 liter per 100 km. Met 1.023 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2021. De APK is geldig tot 18-03-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2021-08-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-05-30 |
| APK vervaldatum | 2022-03-18 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1390 |
| Periode | 1998-03-28 - 2000-08-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 125 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1998 | 77 | 1 | € 1.930,- | |
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 1999 | 46 | 0 | € 1.990,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TTTD66 | 2020-09-11 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| XHNT52 | 2022-01-30 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| TP-VG-64 | 2021-05-21 | |||
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| TGTN67 | 2025-02-24 | |||
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| 86DFBT | 2021-01-21 | |||
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| XP-HD-94 | 2021-03-09 | |||
| TL-SX-95 | 2022-10-29 | |||
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| XPRB24 | 2020-07-22 | |||
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| XL-ZP-51 | 2020-11-03 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| ZG-JX-24 | 2020-10-02 | |||
| TL-VN-54 | 2021-02-08 | |||
| XD-HF-78 | 2022-09-10 | |||
| TG-LT-05 | 2023-08-11 | |||
| TSNS88 | 2020-08-29 | |||
| XH-VR-78 | 2023-08-30 |