Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.037,-
Nee
1999
2020-12-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken XP-HD-94 is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Dankzij 1.023 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 1978 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-09-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2020-12-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-01-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-01-22 |
| APK vervaldatum | 2024-09-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 1.675 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 1.675,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1390 |
| Periode | 1998-03-28 - 2000-08-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 125 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1998 | 77 | 1 | € 1.930,- | |
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 1999 | 46 | 0 | € 1.990,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| 86DFBT | 2021-01-21 | |||
| TL-SX-95 | 2022-10-29 | |||
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| ZG-JX-24 | 2020-10-02 | |||
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| XPRB24 | 2020-07-22 | |||
| TTTD66 | 2020-09-11 | |||
| TG-LT-05 | 2023-08-11 | |||
| XHNT52 | 2022-01-30 | |||
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| TL-VN-54 | 2021-02-08 | |||
| TNGH93 | 2020-06-04 | |||
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| TP-VG-64 | 2021-05-21 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| XL-ZP-51 | 2020-11-03 | |||
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| TGTN67 | 2025-02-24 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| TSNS88 | 2020-08-29 | |||
| XH-VR-78 | 2023-08-30 | |||
| XD-HF-78 | 2022-09-10 |