Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.060,-
Nee
1998
2022-02-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken TL-VN-54 is op kenteken gezet in 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1299 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.1 liter per 100 km. Met 1.023 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 1563 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 32 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2022-02-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-06-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-06-05 |
| APK vervaldatum | 2026-04-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1390 |
| Periode | 1998-03-28 - 2000-08-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 125 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1998 | 77 | 1 | € 1.930,- | |
| 1998 | 48 | 0 | € 1.891,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 1999 | 46 | 0 | € 1.990,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 1.865,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 1.766,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZB-HX-06 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZG-JX-24 | 2020-10-02 | |||
| XD-NH-92 | 2023-01-30 | |||
| 97-PD-KZ | 2023-02-20 | |||
| TG-LT-05 | 2023-08-11 | |||
| XL-ZP-51 | 2020-11-03 | |||
| TL-ZV-81 | 2021-12-26 | |||
| XH-VR-78 | 2023-08-30 | |||
| TSNS88 | 2020-08-29 | |||
| 86DFBT | 2021-01-21 | |||
| TJ-JR-50 | 2025-03-17 | |||
| TX-FN-25 | 2024-10-07 | |||
| XP-HD-94 | 2021-03-09 | |||
| XD-HF-78 | 2022-09-10 | |||
| XF-RN-21 | 2020-12-09 | |||
| THRX05 | 2021-12-04 | |||
| XHNT52 | 2022-01-30 | |||
| TRNB66 | 2020-12-25 | |||
| XS-GH-67 | 2021-09-07 | |||
| TGTN67 | 2025-02-24 | |||
| TP-VG-64 | 2021-05-21 | |||
| TZGB89 | 2021-05-08 | |||
| TV-HL-11 | 2021-06-16 | |||
| XZTF66 | 2020-09-05 | |||
| XTJF42 | 2021-02-22 | |||
| TL-SX-95 | 2022-10-29 | |||
| XSJG48 | 2020-05-30 | |||
| XS-BS-74 | 2024-06-03 | |||
| TTTD66 | 2020-09-11 | |||
| TNGH93 | 2020-06-04 | |||
| XPRB24 | 2020-07-22 |