Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.201,-
Nee
1998
2020-08-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra-B met kenteken TB-NN-49 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.280 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2020. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-08-2020. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Lengte | 4,48 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2020-08-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-03-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-03-10 |
| APK vervaldatum | 2020-08-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2020 |
| Gebruikt als taxi | nee |
4 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra-B
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| TJ-RL-89 | 2025-04-22 | |||
| TN-NR-73 | 2024-08-16 | |||
| XD-VG-66 | 2024-08-14 | |||
| XG-JS-37 | 2024-05-29 | |||
| TN-NR-63 | 2024-03-12 | |||
| TF-HV-36 | 2023-08-30 | |||
| TT-HR-38 | 2023-06-10 | |||
| TS-GF-86 | 2023-05-19 | |||
| TZ-PB-85 | 2023-05-10 | |||
| TZ-RN-65 | 2022-12-28 | |||
| TB-NN-37 | 2022-10-07 | |||
| TR-SZ-88 | 2022-09-19 | |||
| TB-BX-82 | 2022-09-19 | |||
| TN-VP-83 | 2022-08-16 | |||
| TJDP87 | 2022-04-21 | |||
| TD-NF-99 | 2022-04-07 | |||
| TJTF91 | 2022-02-13 | |||
| TZRN69 | 2021-12-23 | |||
| SX-LD-71 | 2021-12-15 | |||
| XF-VS-48 | 2021-12-05 | |||
| TR-LB-39 | 2021-11-13 | |||
| TZGP32 | 2021-10-18 | |||
| THPR58 | 2021-09-23 | |||
| XFVS21 | 2021-09-10 | |||
| TDGL55 | 2021-08-26 |