Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.392,-
Nee
1998
2024-06-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Vectra-b met kenteken TF-HV-36 is op kenteken gezet in 1998. Deze auto rijdt op benzine. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.302 kg voor optimale prestaties. Sinds 709 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-11-2024. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1358 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-03-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-03-31 |
| APK vervaldatum | 2024-11-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Vectra-b sedan
|
Recent te koop
16 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
OPEL Vectra-b
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 2005 |
| Periode | 1995-10-06 - 1998-03-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 43 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| TDGL55 | 2021-08-26 | |||
| TBHD86 | 2020-08-27 | |||
| TB-BX-82 | 2022-09-19 | |||
| RPJJ45 | 2020-09-22 | |||
| SRBH06 | 2020-05-19 | |||
| RV-XS-22 | 2024-05-16 | |||
| SX-LD-71 | 2021-12-15 | |||
| TB-GZ-89 | 2021-04-14 | |||
| RZXS55 | 2022-08-27 | |||
| ST-NX-57 | 2021-07-31 | |||
| SB-NT-65 | 2025-02-04 | |||
| TB-NN-37 | 2022-10-07 | |||
| TD-NF-99 | 2022-04-07 | |||
| SF-RP-52 | 2021-10-23 | |||
| TB-NN-49 | 2020-09-07 |