Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.201,-
Nee
1998
2020-09-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Vectra-b met kenteken TBHD86 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Met 1.280 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 2091 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1889 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Lengte | 4,48 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2020-09-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-03-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-03-11 |
| APK vervaldatum | 2021-03-22 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Vectra-b sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
OPEL Vectra-b
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1087 |
| Periode | 1997-09-29 - 2001-11-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 401 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 3 | 0 | € 4.715,- | |
| 1996 | 3 | 0 | € 4.715,- | |
| 1997 | 9 | 0 | € 4.491,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.264,- | |
| 1997 | 9 | 0 | € 4.491,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 16 | 0 | € 4.663,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 75 | 1 | € 4.323,- | |
| 1999 | 140 | 1 | € 4.529,- | |
| 1999 | 140 | 1 | € 4.529,- | |
| 1999 | 25 | 0 | € 4.932,- | |
| 2000 | 143 | 1 | € 4.715,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 5.191,- | |
| 2000 | 143 | 1 | € 4.715,- | |
| 2001 | 41 | 0 | € 4.728,- | |
| 2001 | 41 | 0 | € 4.728,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| Xsjt44 | 2020-06-20 | |||
| ZH-VT-42 | 2021-04-05 | |||
| 79DNHB | 2021-04-14 | |||
| ZGRL81 | 2020-05-31 | |||
| 48-DN-DT | 2021-06-03 | |||
| 61-DN-BD | 2021-12-06 | |||
| XTNT74 | 2023-04-26 | |||
| 89-FF-DT | 2021-07-03 | |||
| 41-FV-RG | 2021-08-14 | |||
| XXNF02 | 2020-10-13 | |||
| ZJ-NS-85 | 2020-05-09 | |||
| 12FBPZ | 2020-12-25 | |||
| 18FTND | 2021-02-14 | |||
| ZJRT45 | 2022-04-07 | |||
| 67HPXS | 2021-03-16 | |||
| 48-FP-LS | 2020-09-25 | |||
| 11-DR-SB | 2024-07-06 | |||
| ST-NX-57 | 2021-07-31 | |||
| 35-FZ-HJ | 2022-02-04 | |||
| XP-HT-91 | 2021-06-08 | |||
| ZB-GF-35 | 2025-07-23 | |||
| XZ-BX-87 | 2022-11-21 | |||
| TZBJ95 | 2021-08-23 | |||
| ZHSL96 | 2020-06-24 | |||
| 62-GS-PR | 2022-04-25 |