Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.882,-
Nee
1999
2024-03-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken ZB-VZ-48 is op kenteken gezet in 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.4 liter per 100 km. Dankzij 1.310 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 803 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-11-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1310 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2024-03-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-03-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-03-31 |
| APK vervaldatum | 2024-11-27 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.149 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1365 |
| Periode | 1997-11-14 - 2000-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 121 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 37-DP-BV | 2021-10-26 | |||
| TDGL55 | 2021-08-26 | |||
| 84-FN-TS | 2023-08-13 | |||
| 83-DB-BL | 2023-05-04 | |||
| 35-FZ-HJ | 2022-02-04 | |||
| ZJ-NS-85 | 2020-05-09 | |||
| 94JRZR | 2020-06-11 | |||
| 26-FD-LH | 2023-04-12 | |||
| XPRX69 | 2021-01-04 | |||
| 48-FP-LS | 2020-09-25 | |||
| XV-LH-52 | 2020-08-04 | |||
| TN-NR-63 | 2024-03-12 | |||
| THBT31 | 2021-07-08 | |||
| 12FBPZ | 2020-12-25 | |||
| 18-GF-JR | 2020-12-04 | |||
| XX-DN-35 | 2024-05-08 | |||
| ZHSL96 | 2020-06-24 | |||
| 81-FN-TS | 2024-10-15 | |||
| ZB-GF-35 | 2025-07-23 | |||
| XXNF02 | 2020-10-13 | |||
| XZ-BX-87 | 2022-11-21 | |||
| ZJ-FZ-40 | 2025-01-25 | |||
| 36-DS-XF | 2024-03-30 | |||
| 49DRXX | 2021-07-23 | |||
| ZB-JP-21 | 2021-04-12 |