Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.959,-
Nee
1999
2026-01-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken ZJ-ZH-67 is op kenteken gezet in 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Met een massa van 1.280 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 132 dagen in bezit. De APK is geldig tot 31-05-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-05-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-05-31 |
| APK vervaldatum | 2027-05-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 3.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
4 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 3.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 188.114 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 16-FX-VN | 2023-05-03 | |||
| 50-FL-HG | 2024-01-18 | |||
| 33-FD-BG | 2022-02-15 | |||
| ZHGL86 | 2020-06-19 | |||
| XT-TH-26 | 2022-05-13 | |||
| 86-DX-TF | 2022-05-29 | |||
| 18-HT-PH | 2023-02-27 | |||
| 28-DR-JV | 2024-04-11 | |||
| 65-DZ-NZ | 2023-04-06 | |||
| 79HHGB | 2021-06-18 | |||
| ZG-HS-80 | 2025-09-11 | |||
| 70-FN-DV | 2024-05-03 | |||
| 80-DZ-TV | 2020-10-28 | |||
| 15-GG-RJ | 2021-01-29 | |||
| TD-NF-99 | 2022-04-07 | |||
| 88-HK-BJ | 2025-04-18 | |||
| 25-FD-LH | 2025-10-28 | |||
| TB-NN-37 | 2022-10-07 | |||
| 23-GR-HS | 2024-03-21 | |||
| ZB-VZ-46 | 2025-09-23 | |||
| TZ-PB-85 | 2023-05-10 | |||
| TN-NR-73 | 2024-08-16 | |||
| 66-GF-ZJ | 2025-01-05 | |||
| 74-FH-TJ | 2024-06-29 | |||
| 96-DR-BB | 2025-05-23 |