Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 28-DR-JV is op kenteken gezet in 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Dankzij 1.280 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-11-2025. De auto heeft sinds de registratie 8 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Eerste registratie | 1999-10-28 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1999-10-28 |
| APK vervaldatum | 2025-11-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 3.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 3.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 188.114 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| ZG-HS-80 | 2025-09-11 | |||
| XT-TH-26 | 2022-05-13 | |||
| TB-NN-37 | 2022-10-07 | |||
| TD-NF-99 | 2022-04-07 | |||
| 65-DZ-NZ | 2023-04-06 | |||
| 33-FD-BG | 2022-02-15 | |||
| 18-HT-PH | 2023-02-27 | |||
| 83GNGZ | 2020-05-09 | |||
| 79HHGB | 2021-06-18 | |||
| 74-FH-TJ | 2024-06-29 | |||
| 93-FZ-VX | 2021-06-19 | |||
| ZJ-ZH-67 | 2025-04-09 | |||
| 22-GN-FK | 2021-03-15 | |||
| 96-DR-BB | 2025-05-23 | |||
| 10-GT-RG | 2023-05-16 | |||
| 66-GF-ZJ | 2025-01-05 | |||
| ZHGL86 | 2020-06-19 | |||
| ZG-BT-59 | 2022-03-08 | |||
| 07-FZ-VV | 2023-10-08 | |||
| 23-FB-JT | 2023-11-18 | |||
| 86-GG-TB | 2024-04-26 | |||
| ZH-GJ-72 | 2020-07-17 | |||
| 77FSSZ | 2020-08-17 | |||
| 80-DZ-TV | 2020-10-28 | |||
| TS-SR-56 | 2021-08-03 |