Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.201,-
Nee
1998
2022-10-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra-B met kenteken TB-NN-37 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.8 l/100 km. Met 1.280 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1322 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 05-10-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Lengte | 4,48 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2022-10-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-03-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-03-11 |
| APK vervaldatum | 2023-10-05 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra-B sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra-B
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| TD-NF-99 | 2022-04-07 | |||
| ZG-HS-80 | 2025-09-11 | |||
| 28-DR-JV | 2024-04-11 | |||
| XT-TH-26 | 2022-05-13 | |||
| 93-FZ-VX | 2021-06-19 | |||
| 83GNGZ | 2020-05-09 | |||
| 65-DZ-NZ | 2023-04-06 | |||
| 33-FD-BG | 2022-02-15 | |||
| TS-SR-56 | 2021-08-03 | |||
| 22-GN-FK | 2021-03-15 | |||
| 77FSSZ | 2020-08-17 | |||
| 86-GG-TB | 2024-04-26 | |||
| 07-FZ-VV | 2023-10-08 | |||
| 66-GF-ZJ | 2025-01-05 | |||
| ZG-BT-59 | 2022-03-08 | |||
| 23-FB-JT | 2023-11-18 | |||
| ZH-GJ-72 | 2020-07-17 | |||
| XH-GB-17 | 2021-03-26 | |||
| 74-FH-TJ | 2024-06-29 | |||
| 18-HT-PH | 2023-02-27 | |||
| 51DTBL | 2021-06-19 | |||
| 96-DR-BB | 2025-05-23 | |||
| 34-GL-SF | 2021-01-01 | |||
| XD-VG-66 | 2024-08-14 | |||
| 80-DZ-TV | 2020-10-28 |