Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra-B met kenteken TZ-PB-85 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.280 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig moet over 1050 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Lengte | 4,48 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Eerste registratie | 1998-09-15 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1998-09-15 |
| APK vervaldatum | 2023-07-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra-B sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra-B
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
3 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 96-DR-BB | 2025-05-23 | |||
| 54-DX-TF | 2023-05-31 | |||
| 70-FN-DV | 2024-05-03 | |||
| ZHSN34 | 2021-10-20 | |||
| 74-FH-TJ | 2024-06-29 | |||
| 25-FD-LH | 2025-10-28 | |||
| 10-GT-RG | 2023-05-16 | |||
| 55-FK-XD | 2022-05-10 | |||
| 79HHGB | 2021-06-18 | |||
| XTNV13 | 2020-07-21 | |||
| 18-HT-PH | 2023-02-27 | |||
| 65-DZ-NZ | 2023-04-06 | |||
| XT-TH-26 | 2022-05-13 | |||
| 83-FF-HX | 2024-05-22 | |||
| 89GFDB | 2021-07-25 | |||
| 43-HG-NP | 2026-02-17 | |||
| ZH-GJ-72 | 2020-07-17 | |||
| 08-GT-GR | 2025-10-27 | |||
| ZN-JF-39 | 2023-07-05 | |||
| ZG-BT-59 | 2022-03-08 | |||
| 28-DR-JV | 2024-04-11 | |||
| 23-FB-JT | 2023-11-18 | |||
| 34-GL-SF | 2021-01-01 | |||
| XD-VG-66 | 2024-08-14 | |||
| 83GNGZ | 2020-05-09 |