Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.654,-
Nee
1999
2026-03-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 65-DR-SB is op kenteken gezet in 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.280 kg voor optimale prestaties. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-11-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-11-09 |
| APK vervaldatum | 2027-04-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 3.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
2 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 3.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 188.114 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 61-DN-BD | 2021-12-06 | |||
| 41-FV-RG | 2021-08-14 | |||
| 89-FF-DT | 2021-07-03 | |||
| 18FTND | 2021-02-14 | |||
| 48-DN-DT | 2021-06-03 | |||
| TBHD86 | 2020-08-27 | |||
| XP-HT-91 | 2021-06-08 | |||
| XTNT74 | 2023-04-26 | |||
| Xsjt44 | 2020-06-20 | |||
| 79DNHB | 2021-04-14 | |||
| ZH-VT-42 | 2021-04-05 | |||
| ST-NX-57 | 2021-07-31 | |||
| 62-GS-PR | 2022-04-25 | |||
| ZGRL81 | 2020-05-31 | |||
| 67-ZJ-BV | 2024-11-30 | |||
| 11-DR-SB | 2024-07-06 | |||
| 31-FK-RJ | 2023-04-12 | |||
| 67HPXS | 2021-03-16 | |||
| 67-HB-ZT | 2020-05-26 | |||
| XXNF02 | 2020-10-13 | |||
| 53DBZD | 2020-06-24 | |||
| 65-DX-TF | 2024-04-05 | |||
| ZJRT45 | 2022-04-07 | |||
| 12FBPZ | 2020-12-25 | |||
| ZJ-NS-85 | 2020-05-09 | |||
| TTNT07 | 2021-01-14 |