Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.491,-
Nee
1999
2020-10-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken ZFJT92 is op kenteken gezet in 1999. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.280 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2058 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-04-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2020-10-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-04-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-04-16 |
| APK vervaldatum | 2021-04-16 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
19 dagenHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1087 |
| Periode | 1997-09-29 - 2001-11-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 401 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 3 | 0 | € 4.715,- | |
| 1996 | 3 | 0 | € 4.715,- | |
| 1997 | 9 | 0 | € 4.491,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.264,- | |
| 1997 | 9 | 0 | € 4.491,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 16 | 0 | € 4.663,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 75 | 1 | € 4.323,- | |
| 1999 | 140 | 1 | € 4.529,- | |
| 1999 | 140 | 1 | € 4.529,- | |
| 1999 | 25 | 0 | € 4.932,- | |
| 2000 | 143 | 1 | € 4.715,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 5.191,- | |
| 2000 | 143 | 1 | € 4.715,- | |
| 2001 | 41 | 0 | € 4.728,- | |
| 2001 | 41 | 0 | € 4.728,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| XP-HT-91 | 2021-06-08 | |||
| ZD-HR-30 | 2023-05-15 | |||
| ZLPX26 | 2020-06-19 | |||
| 53DBZD | 2020-06-24 | |||
| 11-DR-SB | 2024-07-06 | |||
| 53-HR-PB | 2021-12-30 | |||
| 67-ZJ-BV | 2024-11-30 | |||
| 62-GS-PR | 2022-04-25 | |||
| TZRN69 | 2021-12-23 | |||
| 54FTGX | 2020-10-31 | |||
| 67-HB-ZT | 2020-05-26 | |||
| 41DNDT | 2020-05-23 | |||
| 89-FF-DT | 2021-07-03 | |||
| 41-FV-RG | 2021-08-14 | |||
| 74-FK-XF | 2022-06-02 | |||
| XDLF70 | 2021-01-09 | |||
| 61-DN-BD | 2021-12-06 | |||
| ZNGB26 | 2021-02-19 | |||
| 18FTND | 2021-02-14 | |||
| 65-DX-TF | 2024-04-05 | |||
| 79DNHB | 2021-04-14 | |||
| ST-NX-57 | 2021-07-31 | |||
| TBHD86 | 2020-08-27 | |||
| XXNF02 | 2020-10-13 | |||
| THPR58 | 2021-09-23 |