Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.454,-
Ja, 2026
1997
2020-09-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Vectra-b met kenteken RPJJ45 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1997. Deze auto rijdt op benzine. Met een massa van 1.302 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-02-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1358 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2020-09-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-05-01 |
| APK vervaldatum | 2023-02-02 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Vectra-b sedan
|
Recent te koop
16 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
OPEL Vectra-b
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 2005 |
| Periode | 1995-10-06 - 1998-03-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 43 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| RZXS55 | 2022-08-27 | |||
| TBHD86 | 2020-08-27 | |||
| TDGL55 | 2021-08-26 | |||
| ST-NX-57 | 2021-07-31 | |||
| TB-BX-82 | 2022-09-19 | |||
| TF-HV-36 | 2023-08-30 | |||
| TB-GZ-89 | 2021-04-14 | |||
| SRBH06 | 2020-05-19 | |||
| SX-LD-71 | 2021-12-15 | |||
| SB-NT-65 | 2025-02-04 | |||
| RV-XS-22 | 2024-05-16 | |||
| TB-NN-37 | 2022-10-07 | |||
| TD-NF-99 | 2022-04-07 | |||
| SF-RP-52 | 2021-10-23 | |||
| TB-NN-49 | 2020-09-07 |