Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.392,-
Ja, 2026
1997
2022-08-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Vectra-b met kenteken RZXS55 is op kenteken gezet in 1997. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. Dit model heeft een gewicht van 1.302 kg. Sinds 1369 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 12-08-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1358 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2022-08-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-09-17 |
| APK vervaldatum | 2022-08-12 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Vectra-b sedan
|
Recent te koop
16 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
OPEL Vectra-b
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 2005 |
| Periode | 1995-10-06 - 1998-03-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 43 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| RPJJ45 | 2020-09-22 | |||
| TBHD86 | 2020-08-27 | |||
| ST-NX-57 | 2021-07-31 | |||
| TDGL55 | 2021-08-26 | |||
| TB-GZ-89 | 2021-04-14 | |||
| TB-BX-82 | 2022-09-19 | |||
| SRBH06 | 2020-05-19 | |||
| SX-LD-71 | 2021-12-15 | |||
| TF-HV-36 | 2023-08-30 | |||
| SB-NT-65 | 2025-02-04 | |||
| RV-XS-22 | 2024-05-16 | |||
| TB-NN-37 | 2022-10-07 | |||
| TD-NF-99 | 2022-04-07 | |||
| SF-RP-52 | 2021-10-23 | |||
| TB-NN-49 | 2020-09-07 |