Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.392,-
Nee
1998
2022-11-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Vectra-b met kenteken SX-LD-71 is op kenteken gezet in 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. Dit model heeft een gewicht van 1.302 kg. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 684 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1358 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-02-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-02-12 |
| APK vervaldatum | 2024-07-09 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Vectra-b sedan
|
Recent te koop
16 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
OPEL Vectra-b
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 2005 |
| Periode | 1995-10-06 - 1998-03-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 43 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| SRBH06 | 2020-05-19 | |||
| TB-GZ-89 | 2021-04-14 | |||
| TB-BX-82 | 2022-09-19 | |||
| SB-NT-65 | 2025-02-04 | |||
| TDGL55 | 2021-08-26 | |||
| TF-HV-36 | 2023-08-30 | |||
| RPJJ45 | 2020-09-22 | |||
| RZXS55 | 2022-08-27 | |||
| TB-NN-37 | 2022-10-07 | |||
| TBHD86 | 2020-08-27 | |||
| TD-NF-99 | 2022-04-07 | |||
| RV-XS-22 | 2024-05-16 | |||
| SF-RP-52 | 2021-10-23 | |||
| ST-NX-57 | 2021-07-31 | |||
| TB-NN-49 | 2020-09-07 |