Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.201,-
Ja, 2026
1998
2022-04-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra-B met kenteken TJTF91 is op kenteken gezet in 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.8 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.280 kg. Dit voertuig is al 1494 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 18-05-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Lengte | 4,48 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2022-04-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-05-18 |
| APK vervaldatum | 2023-05-18 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra-B sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra-B
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| ZGTV11 | 2021-07-22 | |||
| XB-LB-81 | 2020-07-05 | |||
| XFVS21 | 2021-09-10 | |||
| 97FGTX | 2020-08-07 | |||
| ZB-NR-30 | 2020-05-08 | |||
| TZ-RN-65 | 2022-12-28 | |||
| 89FNJK | 2020-07-04 | |||
| 79-FZ-NS | 2025-05-24 | |||
| 17-FJ-BF | 2021-04-05 | |||
| 18GTNZ | 2020-10-06 | |||
| 03-DB-TV | 2020-11-24 | |||
| 99FFZN | 2023-01-14 | |||
| 19-DN-BG | 2025-04-12 | |||
| 11-JV-LJ | 2022-11-16 | |||
| 62-FB-ST | 2021-04-30 | |||
| XZ-HF-31 | 2021-07-31 | |||
| TTZS24 | 2020-11-18 | |||
| 22-FT-KH | 2024-09-09 | |||
| TGDV40 | 2020-10-10 | |||
| 23DGFJ | 2022-07-29 | |||
| 88DZLN | 2020-06-30 | |||
| TGZF58 | 2021-07-13 | |||
| 19DSJJ | 2020-11-13 | |||
| TJDP87 | 2022-04-21 | |||
| 54-FX-PD | 2021-08-20 |