Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.661,-
Ja, 2026
2000
2022-11-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 99FFZN is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Met een massa van 1.280 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 1273 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1155 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-03-04 |
| APK vervaldatum | 2023-03-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 695 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 695,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 334.976 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 22-FT-KH | 2024-09-09 | |||
| 88DZLN | 2020-06-30 | |||
| 61-HR-RH | 2021-10-29 | |||
| 11-JV-LJ | 2022-11-16 | |||
| 18GTNZ | 2020-10-06 | |||
| TTZS24 | 2020-11-18 | |||
| 06GGXS | 2021-08-03 | |||
| 54-FX-PD | 2021-08-20 | |||
| TGZF58 | 2021-07-13 | |||
| ZB-JP-21 | 2021-04-12 | |||
| 23DGFJ | 2022-07-29 | |||
| TJDP87 | 2022-04-21 | |||
| 81-FN-TS | 2024-10-15 | |||
| ZHSL96 | 2020-06-24 | |||
| XZ-HF-31 | 2021-07-31 | |||
| 87-HG-HZ | 2021-06-08 | |||
| TZBJ95 | 2021-08-23 | |||
| 20FRRP | 2020-06-27 | |||
| 49DRXX | 2021-07-23 | |||
| 62-FB-ST | 2021-04-30 | |||
| ZJRT45 | 2022-04-07 | |||
| 03-DB-TV | 2020-11-24 | |||
| 60HKZH | 2020-07-11 | |||
| XV-TG-78 | 2021-04-23 | |||
| TZ-RN-65 | 2022-12-28 |