Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.629,-
Nee
1999
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken ZG-HR-08 is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Met een massa van 1.280 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 8 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 23-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-04-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-04-29 |
| APK vervaldatum | 2027-05-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 3.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenHuidige eigenaar
8 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 3.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 188.114 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1484 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 23DGFJ | 2022-07-29 | |||
| XZ-HF-31 | 2021-07-31 | |||
| 99FFZN | 2023-01-14 | |||
| ZB-JP-21 | 2021-04-12 | |||
| 62-FB-ST | 2021-04-30 | |||
| 88DZLN | 2020-06-30 | |||
| 06GGXS | 2021-08-03 | |||
| XV-TG-78 | 2021-04-23 | |||
| 20FRRP | 2020-06-27 | |||
| TZ-RN-65 | 2022-12-28 | |||
| 22-FT-KH | 2024-09-09 | |||
| 61-HR-RH | 2021-10-29 | |||
| TTZS24 | 2020-11-18 | |||
| 49DRXX | 2021-07-23 | |||
| 79-FZ-NS | 2025-05-24 | |||
| 19-DN-BG | 2025-04-12 | |||
| TGZF58 | 2021-07-13 | |||
| 18GTNZ | 2020-10-06 | |||
| TJDP87 | 2022-04-21 | |||
| 11-JV-LJ | 2022-11-16 | |||
| 17-FJ-BF | 2021-04-05 | |||
| ZHSL96 | 2020-06-24 | |||
| 81-FN-TS | 2024-10-15 | |||
| 36-DR-VX | 2026-02-21 | |||
| 42-GN-XR | 2021-08-18 |