Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.491,-
Ja, 2026
1999
2022-06-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 23DGFJ is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Met 1.280 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1433 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1169 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2022-06-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-07-28 |
| APK vervaldatum | 2023-03-12 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 3.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 3.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 188.114 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| XZ-HF-31 | 2021-07-31 | |||
| XV-TG-78 | 2021-04-23 | |||
| 20FRRP | 2020-06-27 | |||
| ZB-JP-21 | 2021-04-12 | |||
| 06GGXS | 2021-08-03 | |||
| 49DRXX | 2021-07-23 | |||
| 62-FB-ST | 2021-04-30 | |||
| 99FFZN | 2023-01-14 | |||
| 88DZLN | 2020-06-30 | |||
| 61-HR-RH | 2021-10-29 | |||
| TZ-RN-65 | 2022-12-28 | |||
| 36-DR-VX | 2026-02-21 | |||
| 56FGGL | 2021-08-02 | |||
| 19-DN-BG | 2025-04-12 | |||
| 36-DS-XF | 2024-03-30 | |||
| 22-FT-KH | 2024-09-09 | |||
| TTZS24 | 2020-11-18 | |||
| XPFH05 | 2025-01-05 | |||
| 79-FZ-NS | 2025-05-24 | |||
| TGZF58 | 2021-07-13 | |||
| 42-GN-XR | 2021-08-18 | |||
| 61FHBL | 2022-06-15 | |||
| ZHSL96 | 2020-06-24 | |||
| ZJ-FZ-40 | 2025-01-25 | |||
| TS-GF-86 | 2023-05-19 |