Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 61-HR-RH is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Dankzij 1.280 kg ligt deze auto stevig op de weg. De APK is geldig tot 04-11-2021.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Eerste registratie | 2001-10-24 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-24 |
| APK vervaldatum | 2021-11-04 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 88DZLN | 2020-06-30 | |||
| 22-FT-KH | 2024-09-09 | |||
| 99FFZN | 2023-01-14 | |||
| 06GGXS | 2021-08-03 | |||
| 87-HG-HZ | 2021-06-08 | |||
| 11-JV-LJ | 2022-11-16 | |||
| 81-FN-TS | 2024-10-15 | |||
| ZB-JP-21 | 2021-04-12 | |||
| 18GTNZ | 2020-10-06 | |||
| ZHSL96 | 2020-06-24 | |||
| 54-FX-PD | 2021-08-20 | |||
| 23DGFJ | 2022-07-29 | |||
| 20FRRP | 2020-06-27 | |||
| 49DRXX | 2021-07-23 | |||
| TTZS24 | 2020-11-18 | |||
| TGZF58 | 2021-07-13 | |||
| XZ-HF-31 | 2021-07-31 | |||
| TJDP87 | 2022-04-21 | |||
| 12FBPZ | 2020-12-25 | |||
| 60HKZH | 2020-07-11 | |||
| 62-FB-ST | 2021-04-30 | |||
| 18-GF-JR | 2020-12-04 | |||
| XV-TG-78 | 2021-04-23 | |||
| ZJRT45 | 2022-04-07 | |||
| 36-DS-XF | 2024-03-30 |