Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.288,-
Nee
1998
2020-09-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Vectra-b met kenteken TNJR70 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.280 kg. Sinds 2087 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 17-12-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Lengte | 4,48 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2020-09-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-06-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-06-12 |
| APK vervaldatum | 2020-12-17 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Vectra-b sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
OPEL Vectra-b
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1087 |
| Periode | 1997-09-29 - 2001-11-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 401 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 3 | 0 | € 4.715,- | |
| 1996 | 3 | 0 | € 4.715,- | |
| 1997 | 9 | 0 | € 4.491,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.264,- | |
| 1997 | 9 | 0 | € 4.491,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 16 | 0 | € 4.663,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 75 | 1 | € 4.323,- | |
| 1999 | 140 | 1 | € 4.529,- | |
| 1999 | 140 | 1 | € 4.529,- | |
| 1999 | 25 | 0 | € 4.932,- | |
| 2000 | 143 | 1 | € 4.715,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 5.191,- | |
| 2000 | 143 | 1 | € 4.715,- | |
| 2001 | 41 | 0 | € 4.728,- | |
| 2001 | 41 | 0 | € 4.728,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| TGDV40 | 2020-10-10 | |||
| 19DSJJ | 2020-11-13 | |||
| 34FRZZ | 2020-08-16 | |||
| XZXP87 | 2020-05-19 | |||
| 60-DP-LG | 2024-04-26 | |||
| TTNT07 | 2021-01-14 | |||
| 03-DB-TV | 2020-11-24 | |||
| 88DZTV | 2020-05-08 | |||
| 90-FZ-VX | 2020-12-09 | |||
| 50GLJF | 2020-07-06 | |||
| 21FRRP | 2020-12-28 | |||
| 66-DR-SB | 2025-11-03 | |||
| XVTG75 | 2020-07-29 | |||
| 89FNJK | 2020-07-04 | |||
| 34FNDV | 2021-02-03 | |||
| 31-FK-RJ | 2023-04-12 | |||
| ST-NX-57 | 2021-07-31 | |||
| TZBJ95 | 2021-08-23 | |||
| 54FRJP | 2020-09-10 | |||
| 44grsv | 2020-07-06 | |||
| ZJRT45 | 2022-04-07 | |||
| 54-FX-PD | 2021-08-20 | |||
| 97FGTX | 2020-08-07 | |||
| XTNT74 | 2023-04-26 | |||
| XB-LB-81 | 2020-07-05 |