Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.654,-
Nee
2000
2016-10-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 21FRRP is op kenteken gezet in 2000. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Met een massa van 1.280 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2016. De APK is geldig tot 28-12-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2016-10-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-06-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-06-20 |
| APK vervaldatum | 2020-12-28 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Huidige eigenaar
9 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1087 |
| Periode | 1997-09-29 - 2001-11-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 401 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 3 | 0 | € 4.715,- | |
| 1996 | 3 | 0 | € 4.715,- | |
| 1997 | 9 | 0 | € 4.491,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.264,- | |
| 1997 | 9 | 0 | € 4.491,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 16 | 0 | € 4.663,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 75 | 1 | € 4.323,- | |
| 1999 | 140 | 1 | € 4.529,- | |
| 1999 | 140 | 1 | € 4.529,- | |
| 1999 | 25 | 0 | € 4.932,- | |
| 2000 | 143 | 1 | € 4.715,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 5.191,- | |
| 2000 | 143 | 1 | € 4.715,- | |
| 2001 | 41 | 0 | € 4.728,- | |
| 2001 | 41 | 0 | € 4.728,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 88DZTV | 2020-05-08 | |||
| 60-DP-LG | 2024-04-26 | |||
| XZXP87 | 2020-05-19 | |||
| 34FRZZ | 2020-08-16 | |||
| 19DSJJ | 2020-11-13 | |||
| TTNT07 | 2021-01-14 | |||
| TGDV40 | 2020-10-10 | |||
| 03-DB-TV | 2020-11-24 | |||
| 31-FK-RJ | 2023-04-12 | |||
| 60HKZH | 2020-07-11 | |||
| ZJRT45 | 2022-04-07 | |||
| 50GLJF | 2020-07-06 | |||
| 54-FX-PD | 2021-08-20 | |||
| XTNT74 | 2023-04-26 | |||
| 48-DN-DT | 2021-06-03 | |||
| 18FTND | 2021-02-14 | |||
| TNJR70 | 2020-08-24 | |||
| TZBJ95 | 2021-08-23 | |||
| XVTG75 | 2020-07-29 | |||
| ST-NX-57 | 2021-07-31 | |||
| 61-DN-BD | 2021-12-06 | |||
| ZGRL81 | 2020-05-31 | |||
| 11-JV-LJ | 2022-11-16 | |||
| 67HPXS | 2021-03-16 | |||
| 41-FV-RG | 2021-08-14 |