Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.257,-
Nee
1998
2025-04-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra-B met kenteken TJ-RL-89 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.280 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 403 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-05-2025. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Lengte | 4,48 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-05-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-05-11 |
| APK vervaldatum | 2025-05-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra-B
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| TN-NR-73 | 2024-08-16 | |||
| XD-VG-66 | 2024-08-14 | |||
| XG-JS-37 | 2024-05-29 | |||
| TN-NR-63 | 2024-03-12 | |||
| TF-HV-36 | 2023-08-30 | |||
| TT-HR-38 | 2023-06-10 | |||
| TS-GF-86 | 2023-05-19 | |||
| TZ-PB-85 | 2023-05-10 | |||
| TZ-RN-65 | 2022-12-28 | |||
| TB-NN-37 | 2022-10-07 | |||
| TR-SZ-88 | 2022-09-19 | |||
| TB-BX-82 | 2022-09-19 | |||
| TN-VP-83 | 2022-08-16 | |||
| TJDP87 | 2022-04-21 | |||
| TD-NF-99 | 2022-04-07 | |||
| TJTF91 | 2022-02-13 | |||
| TZRN69 | 2021-12-23 | |||
| SX-LD-71 | 2021-12-15 | |||
| XF-VS-48 | 2021-12-05 | |||
| TR-LB-39 | 2021-11-13 | |||
| TZGP32 | 2021-10-18 | |||
| THPR58 | 2021-09-23 | |||
| XFVS21 | 2021-09-10 | |||
| TDGL55 | 2021-08-26 | |||
| TZBJ95 | 2021-08-23 |