Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Vectra-b met kenteken TT-HR-38 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.280 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 425 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 432 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Lengte | 4,48 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-07-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-07-24 |
| APK vervaldatum | 2025-03-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Vectra-b sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
OPEL Vectra-b
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| XD-VG-66 | 2024-08-14 | |||
| XH-GB-17 | 2021-03-26 | |||
| ZN-JF-39 | 2023-07-05 | |||
| 51DTBL | 2021-06-19 | |||
| TS-SR-56 | 2021-08-03 | |||
| XTNV13 | 2020-07-21 | |||
| ZG-BT-59 | 2022-03-08 | |||
| ZH-GJ-72 | 2020-07-17 | |||
| 89GFDB | 2021-07-25 | |||
| 83-FF-HX | 2024-05-22 | |||
| 54-FT-PN | 2022-08-22 | |||
| 86-GG-TB | 2024-04-26 | |||
| 23-FB-JT | 2023-11-18 | |||
| 07-FZ-VV | 2023-10-08 | |||
| 55-FK-XD | 2022-05-10 | |||
| 77FSSZ | 2020-08-17 | |||
| ZGBT90 | 2021-11-11 | |||
| 08-GT-GR | 2025-10-27 | |||
| 93-FZ-VX | 2021-06-19 | |||
| 29FZVZ | 2020-08-06 | |||
| 43-HG-NP | 2026-02-17 | |||
| 34-GL-SF | 2021-01-01 | |||
| 96-DR-BB | 2025-05-23 | |||
| ZHSN34 | 2021-10-20 | |||
| 22-GN-FK | 2021-03-15 |