Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken NH-662-G is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Deze auto is 17 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2461 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met een massa van 1.703 kg is deze auto solide gebouwd. De APK is geldig tot 02-02-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Eerste registratie | 2000-05-22 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2017-02-09 |
| APK vervaldatum | 2023-02-02 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1176 |
| Periode | 2000-02-15 - 2002-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JJ865D | 2020-07-02 | |||
| 56RSHP | 2020-08-24 | |||
| JT434K | 2021-05-03 | |||
| 29-LRJ-9 | 2023-01-14 | |||
| KK801H | 2020-05-23 | |||
| 27-RVV-3 | 2023-01-04 | |||
| 72-GR-RD | 2023-11-23 | |||
| 92-GH-HS | 2021-01-22 | |||
| GH806D | 2020-06-11 | |||
| KR-910-R | 2020-11-08 | |||
| 71FLKG | 2020-09-19 | |||
| HN323B | 2020-05-12 | |||
| 13SRXR | 2021-03-02 | |||
| 13FXRV | 2021-09-10 | |||
| 33-NF-LN | 2023-01-07 | |||
| 66GLTR | 2021-02-06 | |||
| 34HDXB | 2021-01-07 | |||
| 2ZPJ11 | 2021-10-06 | |||
| 84-TH-GT | 2021-06-08 | |||
| 54ZXS7 | 2020-09-22 | |||
| 39GRFX | 2022-05-07 | |||
| 29-TBH-6 | 2023-12-11 | |||
| 01-GF-LS | 2025-09-29 | |||
| 48-FZ-VF | 2022-10-26 | |||
| NL-744-X | 2022-01-08 | |||
| 87SRH4 | 2021-12-16 | |||
| JR-755-P | 2023-03-31 | |||
| 39-GF-ZZ | 2024-12-12 | |||
| 84GNGH | 2020-11-02 | |||
| 90JXT6 | 2020-09-15 |