Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.134,-
Nee
2000
2025-09-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 01-GF-LS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 140 pk. De motor heeft een inhoud van 2461 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.703 kg voor optimale prestaties. Sinds 240 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 331 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-10-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-10-06 |
| APK vervaldatum | 2027-04-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1176 |
| Periode | 2000-02-15 - 2002-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 84-TH-GT | 2021-06-08 | |||
| 33-NF-LN | 2023-01-07 | |||
| 36-GR-JK | 2021-10-18 | |||
| 13SRXR | 2021-03-02 | |||
| 71FLKG | 2020-09-19 | |||
| 39-GF-ZZ | 2024-12-12 | |||
| 64GGZK | 2020-05-20 | |||
| 13FXRV | 2021-09-10 | |||
| 66GLTR | 2021-02-06 | |||
| 48-FZ-VF | 2022-10-26 | |||
| 84GNGH | 2020-11-02 | |||
| 43FVPK | 2021-01-26 | |||
| 56RSHP | 2020-08-24 | |||
| 41FRLZ | 2020-08-29 | |||
| 22-GJ-TT | 2023-09-21 | |||
| JR-755-P | 2023-03-31 | |||
| 29-LRJ-9 | 2023-01-14 | |||
| 87SRH4 | 2021-12-16 | |||
| 39GRFX | 2022-05-07 | |||
| 27-RVV-3 | 2023-01-04 | |||
| 48FJXT | 2020-09-03 | |||
| 92-GH-HS | 2021-01-22 | |||
| NH-662-G | 2022-05-30 | |||
| JJ865D | 2020-07-02 | |||
| 34HDXB | 2021-01-07 | |||
| NL-744-X | 2022-01-08 | |||
| 29GLTR | 2021-12-10 | |||
| JT434K | 2021-05-03 | |||
| 06-ZB-KT | 2021-03-27 | |||
| KK801H | 2020-05-23 |