Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.224,-
Ja, 2007
2000
2023-09-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 06-ZB-KT is op kenteken gezet in 2000. In december 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. Dit model beschikt over een 2461 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met 1.703 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. Dit voertuig moet over 643 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2023-09-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-12-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-12-06 |
| APK vervaldatum | 2024-08-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1176 |
| Periode | 2000-02-15 - 2002-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 58GFRF | 2020-07-06 | |||
| 48FJXT | 2020-09-03 | |||
| 60GHFR | 2020-10-22 | |||
| 22-GJ-TT | 2023-09-21 | |||
| 41FRLZ | 2020-08-29 | |||
| 66GFKK | 2021-04-06 | |||
| 43FVPK | 2021-01-26 | |||
| 80FPKZ | 2021-06-08 | |||
| 44GLHF | 2021-07-19 | |||
| 39-GF-ZZ | 2024-12-12 | |||
| 61GHVX | 2022-01-27 | |||
| 64GGZK | 2020-05-20 | |||
| 39GRFX | 2022-05-07 | |||
| 66GLTR | 2021-02-06 | |||
| 13FXRV | 2021-09-10 | |||
| 81-HL-NR | 2021-02-28 | |||
| 34HDXB | 2021-01-07 | |||
| 36-GR-JK | 2021-10-18 | |||
| 35-TD-SF | 2021-06-24 | |||
| 01-GF-LS | 2025-09-29 | |||
| 84-TH-GT | 2021-06-08 | |||
| 90JXT6 | 2020-09-15 | |||
| 56RSHP | 2020-08-24 | |||
| 33-NF-LN | 2023-01-07 | |||
| 13SRXR | 2021-03-02 | |||
| 54ZXS7 | 2020-09-22 | |||
| 71FLKG | 2020-09-19 | |||
| JT434K | 2021-05-03 | |||
| 48-FZ-VF | 2022-10-26 | |||
| KR-910-R | 2020-11-08 |