Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.099,-
Ja, 2026
2000
2020-09-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 71FLKG is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2461 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Dankzij 1.703 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 2075 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-09-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2020-09-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-04-20 |
| APK vervaldatum | 2023-09-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1171 |
| Periode | 2000-02-15 - 2002-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13SRXR | 2021-03-02 | |||
| 33-NF-LN | 2023-01-07 | |||
| 48-FZ-VF | 2022-10-26 | |||
| 84-TH-GT | 2021-06-08 | |||
| 84GNGH | 2020-11-02 | |||
| 01-GF-LS | 2025-09-29 | |||
| 29-LRJ-9 | 2023-01-14 | |||
| JR-755-P | 2023-03-31 | |||
| 27-RVV-3 | 2023-01-04 | |||
| 87SRH4 | 2021-12-16 | |||
| 92-GH-HS | 2021-01-22 | |||
| 56RSHP | 2020-08-24 | |||
| 13FXRV | 2021-09-10 | |||
| NL-744-X | 2022-01-08 | |||
| 66GLTR | 2021-02-06 | |||
| 36-GR-JK | 2021-10-18 | |||
| JJ865D | 2020-07-02 | |||
| NH-662-G | 2022-05-30 | |||
| 39-GF-ZZ | 2024-12-12 | |||
| 64GGZK | 2020-05-20 | |||
| KK801H | 2020-05-23 | |||
| JT434K | 2021-05-03 | |||
| 29-TBH-6 | 2023-12-11 | |||
| 43FVPK | 2021-01-26 | |||
| 29GLTR | 2021-12-10 | |||
| 41FRLZ | 2020-08-29 | |||
| 39GRFX | 2022-05-07 | |||
| 70-FV-BF | 2023-02-02 | |||
| 34HDXB | 2021-01-07 | |||
| 22-GJ-TT | 2023-09-21 |