Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.049,-
Ja, 2026
2000
2022-09-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken KK801H is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2461 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Met 1.703 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 1338 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 30-09-2022.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2022-09-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-06-07 |
| APK vervaldatum | 2022-09-30 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1176 |
| Periode | 2000-02-15 - 2002-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GH806D | 2020-06-11 | |||
| JJ865D | 2020-07-02 | |||
| 72-GR-RD | 2023-11-23 | |||
| 27-RVV-3 | 2023-01-04 | |||
| 29-TBH-6 | 2023-12-11 | |||
| 92-GH-HS | 2021-01-22 | |||
| 29-LRJ-9 | 2023-01-14 | |||
| NH-662-G | 2022-05-30 | |||
| 56RSHP | 2020-08-24 | |||
| JT434K | 2021-05-03 | |||
| NL-744-X | 2022-01-08 | |||
| HN323B | 2020-05-12 | |||
| 71FLKG | 2020-09-19 | |||
| 87SRH4 | 2021-12-16 | |||
| 13SRXR | 2021-03-02 | |||
| JR-755-P | 2023-03-31 | |||
| 33-NF-LN | 2023-01-07 | |||
| KR-910-R | 2020-11-08 | |||
| 48-FZ-VF | 2022-10-26 | |||
| 70-FV-BF | 2023-02-02 | |||
| 84GNGH | 2020-11-02 | |||
| GX764V | 2021-01-14 | |||
| 84-TH-GT | 2021-06-08 | |||
| 2ZPJ11 | 2021-10-06 | |||
| 13FXRV | 2021-09-10 | |||
| 66GLTR | 2021-02-06 | |||
| 01-GF-LS | 2025-09-29 | |||
| 54ZXS7 | 2020-09-22 | |||
| 34HDXB | 2021-01-07 | |||
| 83-PXK-6 | 2020-10-16 |