Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 12.236,-
Ja, 2016
2000
2020-02-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken HN323B is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Dit voertuig is in maart 2016 geïmporteerd naar Nederland. De motor heeft een inhoud van 2461 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Met een massa van 1.703 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2301 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-03-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2020-02-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-06-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-03-11 |
| APK vervaldatum | 2020-03-13 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenHuidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1128 |
| Periode | 2000-02-24 - 2001-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 124 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 45 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 87 | 37 | € 12.230,- | |
| 2000 | 87 | 37 | € 12.230,- | |
| 2001 | 37 | 8 | € 11.979,- | |
| 2001 | 37 | 8 | € 11.979,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KR-910-R | 2020-11-08 | |||
| 2ZPJ11 | 2021-10-06 | |||
| 83-PXK-6 | 2020-10-16 | |||
| 72-GR-RD | 2023-11-23 | |||
| 54ZXS7 | 2020-09-22 | |||
| NH-662-G | 2022-05-30 | |||
| GH806D | 2020-06-11 | |||
| JJ865D | 2020-07-02 | |||
| 56RSHP | 2020-08-24 | |||
| KK801H | 2020-05-23 | |||
| 34HDXB | 2021-01-07 | |||
| 39GRFX | 2022-05-07 | |||
| 29-LRJ-9 | 2023-01-14 | |||
| 81-HL-NR | 2021-02-28 | |||
| 27-RVV-3 | 2023-01-04 | |||
| 92-GH-HS | 2021-01-22 | |||
| 13FXRV | 2021-09-10 | |||
| 66GLTR | 2021-02-06 | |||
| 29-TBH-6 | 2023-12-11 | |||
| 35-TD-SF | 2021-06-24 | |||
| 71FLKG | 2020-09-19 | |||
| 13SRXR | 2021-03-02 | |||
| 33-NF-LN | 2023-01-07 | |||
| 84-TH-GT | 2021-06-08 | |||
| 39-GF-ZZ | 2024-12-12 | |||
| 01-GF-LS | 2025-09-29 | |||
| 80FPKZ | 2021-06-08 | |||
| 48FJXT | 2020-09-03 | |||
| 61GHVX | 2022-01-27 | |||
| NL-744-X | 2022-01-08 |