Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 12.354,-
Nee
2001
2021-01-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 34HDXB is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 140 pk. De motor heeft een inhoud van 2461 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Dankzij 1.703 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 1965 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-06-2020.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2021-01-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-06-05 |
| APK vervaldatum | 2020-06-17 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1171 |
| Periode | 2000-02-15 - 2002-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39GRFX | 2022-05-07 | |||
| 90JXT6 | 2020-09-15 | |||
| 54ZXS7 | 2020-09-22 | |||
| 81-HL-NR | 2021-02-28 | |||
| 13FXRV | 2021-09-10 | |||
| 66GLTR | 2021-02-06 | |||
| JT434K | 2021-05-03 | |||
| KR-910-R | 2020-11-08 | |||
| 56RSHP | 2020-08-24 | |||
| 2ZPJ11 | 2021-10-06 | |||
| 48FJXT | 2020-09-03 | |||
| 39-GF-ZZ | 2024-12-12 | |||
| 80FPKZ | 2021-06-08 | |||
| NH-662-G | 2022-05-30 | |||
| 35-TD-SF | 2021-06-24 | |||
| 66GFKK | 2021-04-06 | |||
| JJ865D | 2020-07-02 | |||
| 41FRLZ | 2020-08-29 | |||
| 61GHVX | 2022-01-27 | |||
| 22-GJ-TT | 2023-09-21 | |||
| 43FVPK | 2021-01-26 | |||
| HN323B | 2020-05-12 | |||
| 84-TH-GT | 2021-06-08 | |||
| 01-GF-LS | 2025-09-29 | |||
| 60GHFR | 2020-10-22 | |||
| 33-NF-LN | 2023-01-07 | |||
| 13SRXR | 2021-03-02 | |||
| 71FLKG | 2020-09-19 | |||
| 29-LRJ-9 | 2023-01-14 | |||
| 58GFRF | 2020-07-06 |