Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.152,-
Ja, 2016
2000
2020-06-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken JJ865D is op kenteken gezet in 2000. Deze auto is 16 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De motor heeft een inhoud van 2461 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Met 1.703 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 22-06-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2020-06-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-07-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-03-25 |
| APK vervaldatum | 2021-06-22 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1128 |
| Periode | 2000-02-24 - 2001-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 124 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 45 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 87 | 37 | € 12.230,- | |
| 2000 | 87 | 37 | € 12.230,- | |
| 2001 | 37 | 8 | € 11.979,- | |
| 2001 | 37 | 8 | € 11.979,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| NH-662-G | 2022-05-30 | |||
| 29-LRJ-9 | 2023-01-14 | |||
| 56RSHP | 2020-08-24 | |||
| KK801H | 2020-05-23 | |||
| 27-RVV-3 | 2023-01-04 | |||
| 92-GH-HS | 2021-01-22 | |||
| GH806D | 2020-06-11 | |||
| 72-GR-RD | 2023-11-23 | |||
| 71FLKG | 2020-09-19 | |||
| 13SRXR | 2021-03-02 | |||
| KR-910-R | 2020-11-08 | |||
| 33-NF-LN | 2023-01-07 | |||
| HN323B | 2020-05-12 | |||
| 29-TBH-6 | 2023-12-11 | |||
| 13FXRV | 2021-09-10 | |||
| 66GLTR | 2021-02-06 | |||
| 84-TH-GT | 2021-06-08 | |||
| 34HDXB | 2021-01-07 | |||
| NL-744-X | 2022-01-08 | |||
| 2ZPJ11 | 2021-10-06 | |||
| 48-FZ-VF | 2022-10-26 | |||
| 87SRH4 | 2021-12-16 | |||
| JR-755-P | 2023-03-31 | |||
| 01-GF-LS | 2025-09-29 | |||
| 54ZXS7 | 2020-09-22 | |||
| 39GRFX | 2022-05-07 | |||
| 84GNGH | 2020-11-02 | |||
| 39-GF-ZZ | 2024-12-12 | |||
| 70-FV-BF | 2023-02-02 | |||
| 36-GR-JK | 2021-10-18 |