Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 84-TH-GT is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Dit voertuig is in november 2006 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 140 pk. De motor heeft een inhoud van 2461 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.703 kg. Dit voertuig moet over 1520 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Eerste registratie | 2001-01-31 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2006-11-23 |
| APK vervaldatum | 2022-03-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1171 |
| Periode | 2000-02-15 - 2002-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 01-GF-LS | 2025-09-29 | |||
| 33-NF-LN | 2023-01-07 | |||
| 13SRXR | 2021-03-02 | |||
| 71FLKG | 2020-09-19 | |||
| 36-GR-JK | 2021-10-18 | |||
| 48-FZ-VF | 2022-10-26 | |||
| 66GLTR | 2021-02-06 | |||
| 13FXRV | 2021-09-10 | |||
| 39-GF-ZZ | 2024-12-12 | |||
| 84GNGH | 2020-11-02 | |||
| 64GGZK | 2020-05-20 | |||
| 56RSHP | 2020-08-24 | |||
| 29-LRJ-9 | 2023-01-14 | |||
| 43FVPK | 2021-01-26 | |||
| JR-755-P | 2023-03-31 | |||
| 41FRLZ | 2020-08-29 | |||
| 87SRH4 | 2021-12-16 | |||
| 22-GJ-TT | 2023-09-21 | |||
| 27-RVV-3 | 2023-01-04 | |||
| 92-GH-HS | 2021-01-22 | |||
| NH-662-G | 2022-05-30 | |||
| JJ865D | 2020-07-02 | |||
| NL-744-X | 2022-01-08 | |||
| 39GRFX | 2022-05-07 | |||
| 34HDXB | 2021-01-07 | |||
| 48FJXT | 2020-09-03 | |||
| 29GLTR | 2021-12-10 | |||
| JT434K | 2021-05-03 | |||
| KK801H | 2020-05-23 | |||
| KR-910-R | 2020-11-08 |