Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.332,-
Ja, 2016
2000
2021-03-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken JT434K is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Deze auto is 16 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2461 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Met 1.703 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2021. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-06-2021.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2021-03-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-02-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-06-20 |
| APK vervaldatum | 2021-06-17 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
5 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1171 |
| Periode | 2000-02-15 - 2002-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KR-910-R | 2020-11-08 | |||
| NH-662-G | 2022-05-30 | |||
| 56RSHP | 2020-08-24 | |||
| 2ZPJ11 | 2021-10-06 | |||
| JJ865D | 2020-07-02 | |||
| 54ZXS7 | 2020-09-22 | |||
| HN323B | 2020-05-12 | |||
| 34HDXB | 2021-01-07 | |||
| 39GRFX | 2022-05-07 | |||
| 90JXT6 | 2020-09-15 | |||
| 72-GR-RD | 2023-11-23 | |||
| 13FXRV | 2021-09-10 | |||
| 66GLTR | 2021-02-06 | |||
| GH806D | 2020-06-11 | |||
| 29-LRJ-9 | 2023-01-14 | |||
| KK801H | 2020-05-23 | |||
| 27-RVV-3 | 2023-01-04 | |||
| 81-HL-NR | 2021-02-28 | |||
| 92-GH-HS | 2021-01-22 | |||
| 71FLKG | 2020-09-19 | |||
| 13SRXR | 2021-03-02 | |||
| 33-NF-LN | 2023-01-07 | |||
| 83-PXK-6 | 2020-10-16 | |||
| 84-TH-GT | 2021-06-08 | |||
| 39-GF-ZZ | 2024-12-12 | |||
| 01-GF-LS | 2025-09-29 | |||
| 48FJXT | 2020-09-03 | |||
| 35-TD-SF | 2021-06-24 | |||
| 29-TBH-6 | 2023-12-11 | |||
| 48-FZ-VF | 2022-10-26 |