Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.261,-
Nee
2001
2023-08-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 36-GR-JK is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 140 pk. De motor heeft een inhoud van 2461 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.703 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-09-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2023-08-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-02-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-02-14 |
| APK vervaldatum | 2023-09-24 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1176 |
| Periode | 2000-02-15 - 2002-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-TD-SF | 2021-06-24 | |||
| 61GHVX | 2022-01-27 | |||
| 81-HL-NR | 2021-02-28 | |||
| 80FPKZ | 2021-06-08 | |||
| 66GFKK | 2021-04-06 | |||
| 60GHFR | 2020-10-22 | |||
| 90JXT6 | 2020-09-15 | |||
| 58GFRF | 2020-07-06 | |||
| 44GLHF | 2021-07-19 | |||
| 54ZXS7 | 2020-09-22 | |||
| 39GRFX | 2022-05-07 | |||
| 34HDXB | 2021-01-07 | |||
| 2ZPJ11 | 2021-10-06 | |||
| 48FJXT | 2020-09-03 | |||
| KR-910-R | 2020-11-08 | |||
| 06-ZB-KT | 2021-03-27 | |||
| JT434K | 2021-05-03 | |||
| 41FRLZ | 2020-08-29 | |||
| 22-GJ-TT | 2023-09-21 | |||
| 66GLTR | 2021-02-06 | |||
| 13FXRV | 2021-09-10 | |||
| HN323B | 2020-05-12 | |||
| 39-GF-ZZ | 2024-12-12 | |||
| 43FVPK | 2021-01-26 | |||
| 83-PXK-6 | 2020-10-16 | |||
| 56RSHP | 2020-08-24 | |||
| NH-662-G | 2022-05-30 | |||
| JJ865D | 2020-07-02 | |||
| 64GGZK | 2020-05-20 | |||
| 01-GF-LS | 2025-09-29 |