Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Xedos 6 met kenteken XR-HV-15 is op kenteken gezet in 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De motor heeft een inhoud van 1995 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.265 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-03-2025. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1365 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,56 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,36 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Eerste registratie | 1999-01-21 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1999-01-21 |
| APK vervaldatum | 2025-03-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Xedos 6 sedan
|
Recent te koop
21 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Xedos 6
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1263 |
| Periode | 1998-02-10 - 1999-10-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 34 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 8 | 2 | € 8.549,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1999 | 7 | 1 | € 6.582,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XT-XN-23 | 2026-04-17 | |||
| TZ-ZD-94 | 2026-03-11 | |||
| ZB-ZV-32 | 2026-04-06 | |||
| XN-ZP-80 | 2022-08-15 | |||
| TV-JS-39 | 2024-03-11 | |||
| XZ-GR-39 | 2025-06-02 | |||
| XZ-XB-98 | 2023-11-23 | |||
| TX-HL-10 | 2021-01-22 | |||
| XD-JN-67 | 2020-07-19 | |||
| 98-JR-LS | 2023-09-15 | |||
| XH-VR-87 | 2024-09-11 | |||
| ZD-XP-78 | 2021-05-10 | |||
| XN-ZP-51 | 2020-08-15 | |||
| 19-DH-GV | 2020-08-28 | |||
| TV-TP-15 | 2020-07-17 | |||
| XS-JG-92 | 2021-02-09 | |||
| ZB-HX-44 | 2021-05-03 | |||
| ZGTF18 | 2021-01-12 | |||
| XN-FN-26 | 2020-12-01 | |||
| 85-DL-JX | 2024-03-09 | |||
| HBK-01-F | 2025-04-27 |