Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Xedos 6 met kenteken XN-FN-26 is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1995 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9 liter per 100 km. Dankzij 1.265 kg ligt deze auto stevig op de weg.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1365 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,56 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,36 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Eerste registratie | 1999-01-12 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1999-01-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2021 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Xedos 6 sedan
|
Recent te koop
21 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda Xedos 6
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1263 |
| Periode | 1998-02-10 - 1999-10-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 34 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 8 | 2 | € 8.549,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1999 | 7 | 1 | € 6.582,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XT-XN-23 | 2026-04-17 | |||
| ZB-ZV-32 | 2026-04-06 | |||
| TZ-ZD-94 | 2026-03-11 | |||
| ZGTF18 | 2021-01-12 | |||
| XS-JG-92 | 2021-02-09 | |||
| 19-DH-GV | 2020-08-28 | |||
| ZB-HX-44 | 2021-05-03 | |||
| TV-TP-15 | 2020-07-17 | |||
| ZD-XP-78 | 2021-05-10 | |||
| XN-ZP-51 | 2020-08-15 | |||
| XH-VR-87 | 2024-09-11 | |||
| TX-HL-10 | 2021-01-22 | |||
| XD-JN-67 | 2020-07-19 | |||
| TV-JS-39 | 2024-03-11 | |||
| XZ-XB-98 | 2023-11-23 | |||
| XR-HV-15 | 2024-01-22 | |||
| XN-ZP-80 | 2022-08-15 | |||
| 85-DL-JX | 2024-03-09 | |||
| XZ-GR-39 | 2025-06-02 | |||
| 98-JR-LS | 2023-09-15 | |||
| HBK-01-F | 2025-04-27 |