Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.347,-
Nee
1999
2020-08-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Xedos 6 met kenteken 19-DH-GV is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1995 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9 l/100 km. Met een massa van 1.265 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 980 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1365 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,56 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,36 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2020-08-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-08-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-08-13 |
| APK vervaldatum | 2023-09-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2022 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Xedos 6 sedan
|
Recent te koop
21 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Xedos 6
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1263 |
| Periode | 1998-02-10 - 1999-10-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 34 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 8 | 2 | € 8.549,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1999 | 7 | 1 | € 6.582,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XT-XN-23 | 2026-04-17 | |||
| ZB-ZV-32 | 2026-04-06 | |||
| TZ-ZD-94 | 2026-03-11 | |||
| XS-JG-92 | 2021-02-09 | |||
| ZD-XP-78 | 2021-05-10 | |||
| XN-ZP-51 | 2020-08-15 | |||
| TV-TP-15 | 2020-07-17 | |||
| ZGTF18 | 2021-01-12 | |||
| XH-VR-87 | 2024-09-11 | |||
| ZB-HX-44 | 2021-05-03 | |||
| XD-JN-67 | 2020-07-19 | |||
| TX-HL-10 | 2021-01-22 | |||
| TV-JS-39 | 2024-03-11 | |||
| XZ-XB-98 | 2023-11-23 | |||
| XR-HV-15 | 2024-01-22 | |||
| XN-ZP-80 | 2022-08-15 | |||
| XZ-GR-39 | 2025-06-02 | |||
| 98-JR-LS | 2023-09-15 | |||
| XN-FN-26 | 2020-12-01 | |||
| 85-DL-JX | 2024-03-09 | |||
| HBK-01-F | 2025-04-27 |