Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.101,-
Ja, 2002
1998
2023-09-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Xedos 6 met kenteken 98-JR-LS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Dit voertuig is in juli 2002 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1995 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.2 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.300 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 17-07-2002. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 117 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1400 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1745 kg |
| Lengte | 4,56 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,36 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-09-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-03-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-07-16 |
| APK vervaldatum | 2026-09-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Xedos 6 sedan
|
Recent te koop
18 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Xedos 6
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 937 |
| Periode | 1998-03-17 - 1999-04-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 15 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 8 | 2 | € 8.549,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1999 | 7 | 1 | € 6.582,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XT-XN-23 | 2026-04-17 | |||
| ZB-ZV-32 | 2026-04-06 | |||
| TZ-ZD-94 | 2026-03-11 | |||
| XZ-GR-39 | 2025-06-02 | |||
| XN-ZP-80 | 2022-08-15 | |||
| XR-HV-15 | 2024-01-22 | |||
| XZ-XB-98 | 2023-11-23 | |||
| TV-JS-39 | 2024-03-11 | |||
| XD-JN-67 | 2020-07-19 | |||
| TX-HL-10 | 2021-01-22 | |||
| XS-JG-92 | 2021-02-09 | |||
| ZD-XP-78 | 2021-05-10 | |||
| XH-VR-87 | 2024-09-11 | |||
| XN-ZP-51 | 2020-08-15 | |||
| XN-FN-26 | 2020-12-01 | |||
| TV-TP-15 | 2020-07-17 | |||
| ZB-HX-44 | 2021-05-03 | |||
| HBK-01-F | 2025-04-27 |